| Varanudormi a întrebat:

In curand prietena mea cea mai buna are majoratul (sunt baiat) si m-am gandit la cadou, deci un urs mare cat ea, un buchet de flori si un tricou personalizat cu mine si ea pe el si un mesaj pe langa, dar nu stiu ce as putea scrie. Vreau un mesaj scurt si amuzant, pentru noi ne intelegem foarte bine. Si inca un lucru, eu ma gandisem sa port eu tricou' cand ma duc la majorat si dupa sa il puna pe urs daca vrea. Sa imbrace ursu cu el. Ce parere aveti? Vi se pare interesant? Si sa nu uitati de mesaj va rog, daca aveti ceva idei ar fi super. Dar sa fie un mesaj amuzant. Multimesc!

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ursu mare e oribil sa-l duci ca amic, e cadou mai degraba sa i-l duca iubitu.
Tricou si ala mi se pare penibil, pe langa faptul ca unde poarta tricoul ala?! e exagerat, porti tricou cu iubitul eventual sau cu o gasca de prieteni, nu cu un prieten, mai bine fa-i o cana personalizata sau oricum ceva mai micut.
Doar florile is ok din tot ce ai zis si mesaju

| Raven a răspuns:

Chestia cu tricoul mi se pare drăguță
Good friends don’t let you do stupid things… alone.
We'll always be best friends because you know too much
Every girl needs a boy BFF
Prietenii: modul prin care Dumnezeu își cere scuze pentru rudele pe care ți le-a dat

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Interesant? Absolut nu, ursul imens e cel mai clișeic cadou posibil, e prima chestie la care se gândește toată lumea, deci s-ar putea să se trezească cu o colecție de urși de fking majoratul ei. Îți reamintesc că face 18 ani, nu 12. Cumpără-i ceva util, ce știi că are nevoie sau îi place, e prietena ta cea mai bună, ar trebui s-o cunoști mai bine de atât.

| Varanudormi explică (pentru supadeceapa):

Da. Inteleg. Dar ea isi dorea unu, de mult timp zicea ca i-ar placea unu mare si i-am si promis ca de ziua ei o sa ii iau...

| ibaal a răspuns (pentru Varanudormi):

Pai,daca stii ce isi doreste, ia-i ce stii.
Iar mesajul ala pe care-l cauti, sa vina de la tine, voi va stiti dumelelaughing
P.S. Nu cred in bff fata-baiatlaughing ai grija, brobig grinlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa-i dai ursului chilotii tai, nu tricoul

| NuConteazCineSunt0 a răspuns:

Foarte furmos cadoul! RESPECT! Esti o persoana care se gandeste la cei din jurul sau.