| michyy a întrebat:

In curand se apropie ziua iubitului meu si nu am nici o idee ce sa-i fac cadou.am nevoie de ajutor

3 răspunsuri:
| Crisstina a răspuns:

Cumpara-i o rama draguta si scoate o poza cu voi doi happy

| Pregnant a răspuns:

Pai aici e complicat. Daca scriai cati ani are era mai bine. Daca e mai mic de 14 ani poti sa-i duci ceva ce ai vrea tu cadou. Daca e mai mare intri in seria lucrurilor alcoolicebig grin

| komunistu a răspuns:

Depinde de cati ani are. dar unui baiat, indiferent de varsta lui, i-ar placea la nebunie o masinuta cu telecomanda fara fir ( teleghidata ). acesta a fost pentru mine cel mai frumos cadou de la majorat.