| thenextstage1 a întrebat:

In curand vine ziua iubitului meu si nu stiu ce cadou sa-i iau, imi puteti da cateva idei, voi baietii ce cadouri va plac?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce intrebi baietii de aici, cand ar trebui sa stii tu ce i-ar place iubitului tau?
Tu ar trebui sa stii cel mai bine.

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cati ani are!
ca una-i sa aiba 14 ani si alta 40.

| dullcat a răspuns:

Un voucher pentru o tunsoare la un salon etc. sau un card cadou la unul din magazinele preferate? E aiurea daca nu ai idei dar gasesti pe google chestii faine cautand,, experiente cadou''.

| StoicAnalysis a răspuns:

Spune-ne ceva despre iubitul tau ca sa stim cu ce idei sa venim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ești împreună cu el și nu știi ce i-ar placea ca și cadou, atunci nu-l cunoști bine.

| Justasimplequestion a răspuns:

Lalele si bere

| PpyuiCornelyaa a răspuns:

La băieți este mai greu sa găsești un cadou. Chit că sunteți împreună de câteva luni sau câțiva ani.
Important este sa găsești ceva ce îi place și să nu fie nici prea sofisticat. Important este gestul pe care îl oferi. Îi poți oferi un parfum, care în general nu ar trebui să lipsească la un băiat, sau un ceas, sau ceva semnificativ cu numele lui, sau un tricou daca ști că îi place ceva anume.

| alex779988 a răspuns:

Cum e posibil ba sa ai gagic si sa nu stii ce-i place rolling on the floor, majoritatea in prezent va combinatii doar ca sa v-o trageti smr..chiar asa sa n-ai habar ce-i place ca sa-i iei un cadou? Daca nu stii ce sa-i iei mai bine il astepti imbracata frumos si-i dai o buca.