| ╰•●๋° rღxx°●๋•╮ a întrebat:

In general, cum se inteleg capricornii cu leii?thinking
mersi:*

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

In principiu o astfel de relatie conform vestitului horoscop e foarte dificila. Totul depinde de cei doi interlocutori. Daca cei doi isi poarta respect indiferent de o anumita diferenta in crezuri poate fi o relatie frumoasa. Chiar daca e o diferenta in mentalitate sunt cazuri in care diferenta e buna si fiecare invata pe celalalt unele lucruri. Asa e in orice relatie. E cert ca fiecare om are o personalitate proprie. Daca stie sa se impace ca e unic in felul sau si stie sa respecte pe ceilalti chiar daca gandesc oarecum diferit totul va fi bine.

5 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Capricornii cu leii, poate sa aiba o relatie foarte contraversata, depinde de felul fiecaruia de a fi.

| Ana-Maria94 a răspuns:

NU prea bine, am eu exemple in clasa si nu prea se agreeaza.

| diana a răspuns:

Ca soarecele si pisica. happy
Eu si mama suntem lei, iar tata este capricorn. kiss
Oricum, nu prea cred chestia asta cu astrologia.Fiecare om are o personaliate diferita.Copricornii si leii se pot intelege bine sau prost.Depinde de personalitatekiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am in casa doi capricorni si un leu : tata si sora mea capricorni, mama leoaica. ai mei se inteleg exact ca sarea si piperul laughing depinde foarte mult de starea de spirit a tatalui mei, caci mama mea ar fi calma mereu; insa daca el are chef de urlat, atunci urla si el. ii place foarte mult sa tipe lui... da are grija mami si tipa ea mai tare ca doar ea e the king laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apai nu stiu nepoate ca eu mai mult cu oameni am dea face. da acum, leii stiu ce sunt. da capricornii ce rasa or fi? sunt oameni? cu coarne de capra? sau animale?