| youngforever16 a întrebat:

In Naruto ..Cam in ce episod apare Akatsuki Deidara? Eu sunt de-abia la ep. 26. Am vazut ca arata fain Akatsuki. Aaa si.e fata sau baiat? Si apropo, daca tot vine vorba de Naruto, care este personajul vostru preferat din acest anime? Mie-mi place foarte mult de Sasuke. ^_^ Fundaaa!

Răspuns Câştigător
| IAmAFreak a răspuns:

Asa cum a spus si Darknick, pe undeva pe acolo, in lupta cu Gaara si Naruto, in niste secvente cu Tobi, bataia lui cu Sasuke, si va mai aparea o data ca-ci il va invia Kabuto (Deidara moare in lupta cu Sasuke)
Si cat despre personajul preferat, ar fi cam toti din Akatsuki + Gaara, Temari, Kankuro, Hinata, Kiba + Akamaru (doar astia doi sunt la pachet tongue ), Naruto, Shikamaru, pe scurt, TOTI, sunt la fel pentru mine, cu toti imi plac la fel de mult, chiar si Sasuke, cu toate ca nu prea multa lume il mai agreaza. Pentru mine are un rol important si chiar imi place de el, mai ales comportamentul ^^. Sa fiu simcera, mai demult era modelul meu in viata happy

3 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Pai,apare in primele 30 de episoade dupa care stiu ca mai apare in episodul 121.Cat despre personaj, Kyuubi este favorit-ul meu.

Succes!

| Catarga a răspuns:

Apare in episodul 2, e cel blond langa Sasori.

| DenysaDeen22 a răspuns:

Vad ca nimeni nu ti-a raspuns daca deidara e fata sau baiat asa ca da e FATA laughing))) glumesc e baiat dar ma rog cred ca stii asta acum