| Kanpeki a întrebat:

Care e personajul vostru preferat din Akatsuki ( Naruto )?

Răspuns Câştigător
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Deidara ( nu mai stiu cum se scrie)

12 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Fratele lui Sasuke love struck
Itachy, nu?

| xSoaked a răspuns:

Deidara, el e personajul meu preferat din tot anime-ul de fapt.

| Clara120 a răspuns:

Pain(Nagato).:d

| Madalovenar a răspuns:

Sasori si Deidara.Nu pot alrge intre ei doi daca ar veni vorba.

| AlexandraM776 a răspuns:

Itachi

| MaeRi a răspuns:

Naruto.

| кא๔ a răspuns:

Itachi! Vrei motiv?
Pentru caa el niciodata nu a vrut sa-i faca rau fratelui lui mai mic Sasuke ba din contra se prefacea ca il uraste numia pentru ca el sa se antreneze si sa devina mai puternic. Din cate bine cred ca sti la lupta dintre Sasuke si Itachi, Itachi ii transfera puterile ocularee lui Sasuke si moaree impacat cu ideea ca, clanul Uchiha va fi pe maini bune.

| SoraXOXO98 a răspuns:

Deidara

| SoraXOXO98 a răspuns:

Sasori

| blackrose269 a răspuns:

Sakura Haruno big grin

| 2B a răspuns:

Deidara si itachi!

| Catarga a răspuns:

Deidara