| alexali95 a întrebat:

In prima zi de liceu trebuie sa ne luam ghiozdanele? Clasa a noua.

Răspuns Câştigător
| briquette a răspuns:

Da, pentru ca se vor da cartilehappy

5 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Eu nu mi-am luat ghiozdan. mi-am luat o genuntza mica in care mi-am pus un pix un carnetel si o punga pentru carti.thinking

| Morena12 a răspuns:

Pai da, ca o sa iti dea cartile

| TeYo99 a răspuns:

Acum nu se mai ia ghiozdan se ia o roaba laughing

| ArtistiqueGS a răspuns:

Iti da cartile + ca trebuie sa ai si tu acolo un caiet pe care sa ti scrii orarul sau eu stiu ce-ti zice diriginta/dirigintele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu mi l-am luat, nu se potrivea cu tinuta pentru festivitatea de deschidere a noului an scolar...il iei doar daca nu ai cum cara altfel cartile. eu le-am carat in mana ca stateam aproape