| Cristiggg4 a întrebat:

Salut, deci ieri am avut la liceu logica si am dat un test initial si ne-a pus doamna sa bagam ghiozdanele in banca, totul bine pana acum, dar cand am scos ghiozdanul din banca am realizat ca s-a lipit o guma de el, probabil bagata in banca de altul mai mare de clasa a 11-a. Va las niste poze cu ghiozdanul sa mi ziceti ce trebuie sa fac sa o indepartez.
https://imgur.com/a/LxyFhxZ
Va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| Basthet a răspuns:

Bună! Bagă ghiozdanul în frigider și lasă-l peste noapte acolo. Dimineață guma va fi tare și se va dezlipi foarte ușor. Succes!

| euveverita a răspuns:

Pui coca cola!happy