| angelica_6253 a întrebat:

In seara asta trebuie sa invat pentru maine enigma otiliei, n-am chef sa ma apuc de invatat in seara asta ce sa faccrying

3 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Pune-te la somn si te trezesti dimineata sa inveti

| M' a răspuns:

Citesti rezumatul si daca te va asculta cei stii sa formezi acolo niste fraze.

| Geo_6214 a răspuns:

Buna!
Tu sti cum se comporta profesoara, adica ce va permite, cum reactioneaza daca nu ai invatat etc.
Daca reactioneaza urat ( da note mici ) ar fi mai bine sa inveti, nu cred ca vrei sa iti strici media acum cand mai este o luna si ceva de scoala.
Sa iei nota mare. Spor la invatat!
P. S. Maine se face scoala?