| GulDan a întrebat:

Cine a dat bacu si stie la Romana la "Enigma Otiliei" ce trebuie sa invat? pe inteles mai usor!

Sunt la liceu tehnologic M2 ...ca caut in multe surse si nu stiu care sunt bune.

1 răspuns:
| JoleneSth20 a răspuns:

De ce nu ţi-ai achiziţionat o culegere cu eseuri pentru bac? E cea mai sigură sursă. Pe internet găsești multe articole eronate.
Sau o poţi întreba pe profesoara ta, ea ar trebui să vă fi spus de la început cum ar trebui să vă pregătiţi pentru examen.