| adrian342 a întrebat:

In testul de la istorie am luat 10 iar ceilalti de la 9 in jos. Profesorul a spus ca le mai acorda un punct din oficiu daca vreau eu si am raspuns ca nu.Toti sunt suparati pe mine acum. Credeti ca am luat decizia corecta?

Răspuns Câştigător
| CooL_2937 a răspuns:

Da,adia ce tu ai muncit pentru nota maxima si ei vor acum puncte in plus.Ai facut ce trebuie.

3 răspunsuri:
| RoX_6698 a răspuns:

Ai facut alegerea corecta, este meritul tau!

| KellyK13M a răspuns:

E in mare parte nesimtire ce ai facut dar a fost decizia ta...Colegii tai au tot dreptul sa fie suparati pentru ca a fost singura lor sansa sa isi mai poata mari notele si tu le-ai luat-o dar a fost si vina lor ca nu au invatat destul Le poti spune ca tu nu ai vrut sa aiba notele marite cu un punct ci ai vrut sa aiba nota pe care au luat-o cinstit.

| Miikey a răspuns:

Nu nu ai luat degizia corecta, dar e meritul tau pana la urma poate ca poate ca nu dar dai dovada de egoism