| deadman a întrebat:

In ultimele zile am observat prin liceu o fata destul de draguta. Din pacate am observat ca nu prea sta cam deloc pe hol. Stiu de la ce clasa e, dar ma gandesc ca ar fi cam ciudat sa dau buzna in clasa ei si sa ma duc la ea. As vrea sa intru cu ea in vorba pe facebook, dar nu stiu cum sa o abordez. Idei?

1 răspuns:
| Mihai437 a răspuns:

Salut, uite cum faci. Fii atent atunci cand iese din liceu,incearca cumva sa te izbesti de ea. la propriu, apoi priveste-o in ochii, prezinta-te. Nu fii timid, cere-i numarul: Pe fb sunt multi ca tine care ar incerca, asa ca las-o mai moale cu fb-ul. Fii increzator! Sa-mi spui daca a mers,. happy Ceao