| BeautyTeacher a întrebat:

FUNDA.In noua mea clasa la liceu e o fata draguta si as vrea sa ma imprietenesc cu ea dar nu stiu cum sa intru in vorba cu ea pe mess sau in >realitate.msbig grin

Răspuns Câştigător
| Alessandra_6898 a răspuns:

Spune-i si tu "buna:*'
ca pana la urma e colega ta si
s-ar putea sa deveniti ff bune prietenehappy
haii pupikii:*:*
sh un pic de kurajj:*

2 răspunsuri:
| MaryMaria027 a răspuns:

Peii cum sa iti zic uite eu sunt fata si sunt claasa a7a big grin. incearca sa intri in conversatie cu ea prin intermediul unor prieteni. dupa ce v-ati cunoscut incearca sa o inviti la un suc cine stie poate si ea te placewinking sti fetelor le plac baietii cu tupeu... toate prietenele mele din scoala mi-au povestit ce s-a intamplat la prima intalnire si cum s-au cunoscut... sper ca te-am ajutat cat de catwinking

| ghibaflo a răspuns:

Buna poti sa o intebi o data ceva despre scoala sau stiu eu. sa te ajute cu ceva, si dupa aceea improvizezi tu iti folosesti imaginatia poate ajungeti sa va cunoasteti mai bine, si cine stiesmug