| anonim_4396 a întrebat:

In ultimul mi-a cazut cu troncun baiat. Efoarte dragut si am aflat ca si el ma place pe mine dar nici unul dintre noi nu avem curaj sa me vorbim sau sa stam unul prin preajma celuilalt. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Marcelino a răspuns:

Ai putea sa-i ceri cuiva id-ul sau nr. lui.
Sau sa ti iei inima in dinti si sa lasi rusinea, sa te duci sa vorbesti cu el pentru. ca ar aprecia mult asta ca baiat.Trebuie sa pari ca ai incredere in tine atunci cand ii vorbesti si totul va merge bine. Bftlove struck

| anniex a răspuns:

Du-te la el! Ce mai astepti?laughing