| anonim_4396 a întrebat:

In Yahoo Mail am mai multe foldere separate de Inbox (Newslettere, Mailuri de la cate cineva etc) si vreau sa va intreb daca am posibilitatea sa setez de undeva, cand primesc un mail de la o anumita adresa de mail sa `zboare` direct in folderul respectiv si nu in Inbox. Sper ca ati inteles ceea ce ma intereseaza.Multu`anticipat:* Dau funda, macar o idee!

Răspuns Câştigător
| Alex0194 a răspuns:

Pai faci folderul, selectezi dupa aia mesajul de la acea persoana dupa aia sus ai move si alegi folderul in care vrei sa-l bagi... dupa aia lasa-l acolo... urmatorul mesaj o sa vina in folderul in care l-ai bagat pe anteriorul