| Adry05 a întrebat:

Salut, am un cont de gmail unde primesc mailuri de la niște siteuri care mă interesează însă le găsesc doar în categoria „all mail" și nu când deschid secțiunea de inbox. Am intrat pe mailul respectiv și am apăsat pe opțiunea „move to inbox" și tot nu-mi apare acolo. Ce să fac ca mailurile de la siteurile respective să-mi vină direct în inbox?

Răspuns Câştigător
| Lucian4 a răspuns:

1. in email dai la settings- see all settings- la tabul inbox- ai ''categories''(social promotions update, forums). Bifeaza, faci categorii de email in inbox. Apoi cand cand apesi pe ''move to inbox'', apare la categoria ''Updates''

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://i.imgur.com/mNL2sCX.png
intri la setari, alegi mail-ul, si bifezi "include in categoria principale"