| tixytix a întrebat:

Inainte sa am prieten nici un baiat nu vroia sa stu cu el.acum. cand toata scoala stie cu cine stau au inceput sa ma intrebe daca stau cu ei.si imi promit ca nu o sa afle actualul meu prieten si chestii din astea.
nu ma despart de prietenul meu actual. dar vreau sa stiu de ce au inceput sa vrea sa stea cu mine atat de multi tipi.(

2 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Probabil din ambitie ...baietiilor le place sa fie smecheri. poate vor sa-i faca in ciuda prietenului tau, dar daca tu il iubesti nu renunta la el.

| iJustWannaDance a răspuns:

Poate e pentru ca te-ai facut si tu remarcata

adica, poate ca se gandeau ca esti prea timida sa flirtezi cu vreo unul dintre ei,
dar acum, cand au vazut ca ai prieten, au inceput sa te vada cum esti cu adevarat (sociabila).

sau, mai este si faptul ca foarte putini baieti vor sa fie primul baiat din viata unei fete. iar iubitul tau actul a facut un mare efort sa fie cu tine, intr-un fel sau altul, asa ca nu ai de ce sa te despArti de el.

:*