| Mihai87 a întrebat:

Incaltamintea unei persoane poate determina ce muzica asculta acea persoana? V-ati gandit vreodata la acest lucru?

6 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nu, nu m-am gandit niciodata la acest lucru si nici nu cred ca incaltamintea unei persoane ar putea determina muzica pe care o asculta. E cam ciudat laughing

| Alecsyyya a răspuns:

Sincer, chiar nu m-am gandit. Nu cred ca are vreo legatura, dar pot sa fie si mici exceptii, nu? Parerea mea happy

| fearlessss a răspuns:

Nu prea. Poate hainele, desi nici alea..adica eu ascult rap intr-una dar nu o sa ma vezi in trening laughing)

| JeffRider93 a răspuns:

Nu neaparat.De exemplu, daca porti adidasi de raper nu inseamna ca asculti rap, sau daca ai niste cizme gen goth nu inseamna ca asculti rock.Fiecare are gusturile lui.Si chestia asta nu tine de muzica care o asculta si pe care n-o asculta.

| MentoMentocescu a răspuns:

Nu neaparat, sunt multe persoane care poarta tenesi dar nu toate asculta rapp/hip-hop sau iarna, cam toate persoanele poarta bocanci dar nu inseamna ca toti asculta rock iar pe plaja toata lumea poarta slapi dar nu toti sunt manelisti.

| Noris14 a răspuns:

Poate.
Dar doar unel de exemplu bocanci aceia de rockar.