| IrisMisaki21 a întrebat:

happy Ce ziceti, o persoana se poate caracteriza prin muzica pe care o asculta? thinking

12 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Nu neapărat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei care asculta rock si rap sunt usor de citit.

| Iunix a răspuns:

Nu. Astăzi ascult un gen de muzică, mâine pot să ascult altceva cu totul diferit.

| Felissa13Eden a răspuns:

Muzica te defineste ca persoana, dar asta nu inseamna ca esti satanist daca asculti rock.
Eu ador heavy metalul si muzica clasica.
Debussy si Misfits merg mana in mana big grin

| IrisMisaki21 explică (pentru Felissa13Eden):

Asa e, nici nu ma gandesc la asa ceva, si eu ador heavy metalul, la fel si unele melodii clasice. Asta nu inseamna ca sunt satanista laughing

| Pytagora99 a răspuns:

Eu cred ca da...de exemplu poti vedea destul de clar diferenta dintre o persoana care asculta rock si una care prefera muzica clasica, nu? laughing

| IrisMisaki21 explică (pentru Pytagora99):

Uh,ce diferenta ai facut laughing Asa e. thinking

| Deaad a răspuns (pentru Pytagora99):

Total gresit.
"Rockerii" asculta si muzica clasica, multi dintre ei.

| IrisMisaki21 explică (pentru Deaad):

''Pytagora99'' cred ca se refera la doua persoane total diferite, un Rocker si unul care asculta ''doar'' muzica clasica, si care nu are legatura cu muzica Rock.Asa da. Dar ai dreptate, Rockerii asculta si muzica clasica, majoritatea. \m/

| AlphaRock a răspuns:

Depinde acum...eu ascult punk si sunt punkist si mno...lumea ma caracterizeaza

| NotHereNotNow a răspuns:

Nu, e un act superficial. Nu este indicat sa faci asta, chiar daca de cele mai multe ori poti caracteriza corect un om.