| Trolololol a întrebat:

Incep acum liceul si mi-am gasit putini colegi pe internet (cam 6), si mai sunt o gramada dar nu stiu unde sa-i caut. Vreo idee unde as mai putea gasi colegi in afara de forumul liceului?

4 răspunsuri:
| paramore a răspuns:

Cel mai sigur iy cunosti la liceuoh go on
asa ca nu te stresa de pe acum. o sa fie totul bine

| Nirvana a răspuns:

Sa stii ca la inceput toata lumea va fi draguta si bla bla bla. Asteapta sa-i cunosti fata in fata. Pe internet colegii tai pot parea niste draguti si iti poti face o parere eronata despre ei. Sfatul meu este sa astepti pana in septembrie, dar daca te ucide curiozitatea ai putea sa pui la stare la hi5 : "cine e boboc nu stiu unde lasati intr-un mesaj idiul". Stiu e de prost gust, dar altceva nu vad ce poti face. Mai poti sa iti mai intrebi colegii care i-ai descoperit daca a mai "recrutat" vreun coleg nou. happy Mult succes la liceu!

| Ninna a răspuns:

In ce liceu esti?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti putea sa si raspundeti daca stitzi...nu gen"sa-i cunosti fata in fata"rolling eyes