| ღLaviღ a întrebat:

Incerc sa descarc aplicatii pe telefon de pe google play si imi arata mereu in pauza. HELP!

Răspuns Câştigător
| Divy a răspuns:

Revenirea la setări din fabrică va face să îți pierzi datele mai ales cele din jocuri sau conversații.
Așadar încearcă instrucțiunile acestea https://www.youtube.com/watch?v=AwaQbh42eIU
Sau https://www.youtube.com/watch?v=FP0BXzaIsiU
sau
*Settings >Apps> Play Store > Forse Stop & Clear Data

*Settings >Apps> Google Services Firmware > Forse Stop & Clear Data

*Settings >Apps>Google Play Services > Forse Stop & Clear Data

*Settings >Apps>Download Manager > Forse Stop & Clear Data
RESTARTEAZĂ și dacă nici aceste setări nu merg va trebui să resetezi din fabrică

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca nu mai are memorie libera telefonul!

| Divy a răspuns:

Încearcă din managerul de aplicații să intri pe aplicația google play și să o oprești să ștergi datele și memoria cache dacă întâmpini aceiași problemă trebuie să resetezi telefonul, asigură-te și de spațiul liber al telefonului tot în managerul de aplicații.
Dacă ai nelămuriri privind intrarea în managerul de aplicații dă-mi un comentariu cu numele telefonului tău.
Succes!

| ღLaviღ explică (pentru Divy):

Allview x2 soul mini

| ღLaviღ explică (pentru Divy):

Am reusit sa sterg cum mi ai zis dar tot degeaba, nici aplicatiile nu se mai actualizeaza si imi arata tot "in pauza"

| ღLaviღ explică (pentru Divy):

Am incercat exact ca in video si nimic, tot nu se instaleaza

| Divy a răspuns (pentru ღLaviღ):

Mulțumesc de fundă, ai reușit sau ai resetat în final?

| ღLaviღ explică (pentru Divy):

Nu.

| Divy a răspuns (pentru ღLaviღ):

Revenirea la setări din fabrică va face să îți pierzi datele mai ales cele din jocuri sau conversații.
Așadar încearcă instrucțiunile acestea https://www.youtube.com/watch?v=AwaQbh42eIU
Sau https://www.youtube.com/watch?v=FP0BXzaIsiU
sau
*Settings >Apps> Play Store > Forse Stop & Clear Data

*Settings >Apps> Google Services Firmware > Forse Stop & Clear Data

*Settings >Apps>Google Play Services > Forse Stop & Clear Data

*Settings >Apps>Download Manager > Forse Stop & Clear Data
RESTARTEAZĂ și dacă nici aceste setări nu merg va trebui să resetezi din fabrică