| AlexDFY a întrebat:

Incurand urmeaza ziua unui prieten de al meu face 14 ani si vreau sa ii i-au un tricou de la DDH https://letrico.ro/dozadehas din acela cu In mama rusie, dar nu stiu ce sa scriu. Funda pentru cele mai multe idei

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Poti scrie In mama Rusie Alex este vedeta (asta e doar un exemplu, in loc de Alex pui numele prietenului tau) sau In mama Rusie ciocolata are gust de ceai.

4 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Imi mama rusie, ты смотришь на девушку твоей мечты

Asta e buna)

| AlexDFY explică (pentru 0x11111051):

Mersi pentru idee laughing

| 0x11111051 a răspuns (pentru AlexDFY):

Dar mai bine sensul s-ar primi fara "in mama rusie"

| SupradozăăDeCrazy a răspuns:

Scrie ceva amuzant, in romana, e mult mai cool. Ceva inedit, care sa ii placa, sa-i atraga atentia.