| Biank_8453 a întrebat:

Inna sau Lady Gaga? De ce?

8 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Lady Gaga pentru ca:
Lady Gaga are voce
Iese in evidenta
Imi plac melodiile ei
Uneori ma amuzalaughing

Iar Innathinking
Nu mi se pare ca are cine stie ce voce
A aparut vedeta asa.thinking
Mi se par banale video-urile ei

And whatever, asta e parerea meatongue

| BeYourOwnMaster a răspuns:

Pfff, amandoua sunt uneori penibile, dar totusi lady gaga e parca mai penibila decat inna.Deci daca ar fi sa aleg intre cele 2 ar alege inna.:*:*

| niku93 a răspuns:

Lady gaga
1. canta live la concerte
2. coregrafia lui gaga nu se rezuma la maini ridicate si sarituri.
3. cantecele si videoclipurile innei nu au nici un sens/viitor dar suna asa de "epic"(de fapt asa suna toata muzica romaneasca house-dance-pop)si "epic win" nu e.
4.inna e genul de fata "barbie"(sau plastic) in timp ce gaga e unica prin ceea ce face.

| XxSweetDreamxX a răspuns:

Inna. E mult mai frumoasa, dar Lady Gaga are melodii mult mai misto, dar e tare ciudata.

| baby_4423 a răspuns:

Inna si lady gaga amandoua imi plac mult muzica lor e cea mai tare

| oanytas a răspuns:

Lady agag imi place stilul ei nebunatic dar urasc carnea deci trageti voi cconcluzia
]

| ChiaraSuperstyle a răspuns:

Categoric Lady Gaga! :X:X Uitati-va si voi un pic! E cea mai buna cantareata la aceasta ora! E cunoscuta pana si de bunicameahee hee Toata lumea o cunoaste! Are o voce EXTRAORDINARA! Si haideti sa recunoastem, in unele poze/videoclipuri e chiar frumoasawinking... fata de Inna care. ce a facut? in afara faptului de "sun is up, sun is down bla bla bla chatterbox" Faceti voi o comparatie intre Paparazzi si Sun is up. Eu imi dau seama care e mai buna si dupa numele melodiilorhee hee Lady Gaga iese in evidenta si prin outfiturile ei excentrice, cu care ne uimeste de fiecare data. Pe unii intr-un mod placut pe altii intr-un mod mai putin placut dar oricum face pe toata lumea sa zica "woow" atunci cand le vede. E foarte creativa si in concertele eiwinking off... iar toate zvonurile cum ca este barbat/hermafrodit etc oh go on s-o lasam balta oh go on sunt banali! ee asta e daca nu au despre ce scrie.mai inventeaza si saracii oameni. GAGA o ia pe urmele lui Michael Jackson :X. Bineinteles nu cred ca va ajunge chiar la nivelul lui MJ dar oricum.pana acum, ei sunt the best! Deci in concluzie, aleg GaGa! :X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greu...
Pai amandoua imi pare rauhappy
De ce?
Lady gaga:imi place mult cum canta:X ca love game
Innatongueai ea ne reprezinta si ador mel ei:X:XX: ca de exemplu sun is up