| INNA_7716 a întrebat:

Cine e mai buna lady gaga sau inna?

Răspuns Câştigător
| kry5tyna a răspuns:

Mie imi plac amandoua, dar daca ar trebui sa aleg una dintre ele doua as alege´o pe Innalove struck

21 răspunsuri:
| Woofy a răspuns:

Innalove struck normal. day dreaming. bine si Lady Gaga e destul de buna si canta chiar bine, dar tot Inna e cea mai tare:X

Răspuns utilizator avertizat
| UNfriendLY a răspuns:

Inna e mai buna, din toate punctele de vedere.

| Alexandru a răspuns:

Intrebarea asta chiar nu isi are rostul. Cifrele si nu numai, vorbesc de la sine. D-aia se duce naibii muzica romaneasca. Au navalit antitalentele cu fund si sani care au o voce de doi bani si care se considera mari vedete.
Incomparabile cele doua!

| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

Prefem inna...si gaga canta frumos, dar are un stil care nu ma incanta.

| Jadis a răspuns:

Niciuna...nu ma intereseaza de pitzipoancele alea doua pentru ca eu ask numa muzica house si urasc restul de muzica... deci aman2 sunt naspa

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Inna

| Mony_4137 a răspuns:

Innabig grin
Lady gaga e cretina! Fara supararebig grin

| jinxx a răspuns:

Niciuna.

| Stefania a răspuns:

Inna`love struck

Lady Gaga, este Gaga`:-&

Lady il cheama pe catelul vecinului, iar Gaga pe pisicuta matusi mele, deci`:-&

Deci raman la Inna`love struck

| Ochiialbastrii a răspuns:

Inna

| mary_1175 a răspuns:

Inna

| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Clar imi place mai mult Inna pentru ca e de-a noastra.Insa nici Lady Gaga nu este de neglijat.Pe mine personal ma enerveaza viata ''privato-publica'' a lu' Lady Gaga, ma enerveaza ca si persoana, are un caracter oribil [ din punctul meu de vedere ] insa de cantat, canta si ea bine.Nu inteleg nici azi care a fost faza cum ca Lady Gaga a copiat-o pe Inna? Da, e posibil.Insa toti gresim asa ca Inna nu trebuia sa faca atata tam-tam pentru ca Lady Gaga probabil ca nici nu stie cine este Inna. Apoi faza in care cei de la Mondenii fac misto de engleza lu' Inna. Poate ca engleza ei este slaba, poate ca vine de la tara [ chiar nu stiu multe despre ea ] si probabil ca nu a atras-o engleza. Dar atata timp cat ea canta extraordinar cantecele in engleza nu mi se pare corect sa se ia toti fraieri de ea. Daca nu stie engleza cat pentru binele ei, problema ei.Se descurca sa cante in engleza, si cred ca asta-i mai important! Deci la final, daca tragem linie concluzionam ca prefer Inna pentru decenta in mare partebig grinbig grinbig grinbig grin!

| RaLuCa_7165 a răspuns:

Inna este mult mai cool si mai imbracata ca sa zic asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inna:X:X

Piese cu Inna: www.ascultamuzicanoua.blogspot.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inna ...lady gaga e prea scary si ma enerveaza modul ei de a fi

| neodesignstudio a răspuns:

Mai buna la ce?
In muzica, lady gaga e mai tare ca inna, dar mie imi plac amandoua cu canta, amandoua au melodii frumoase. Mai ales inna imi place cel mai mult dintre cantaretii din Romania.
http://www.neo-design.biz

| diffus a răspuns:

GAGA.
inna nici macar nu se compara.
inna e groaznica si atat.

| NaRciSsSsaaaa a răspuns:

Clar Inna

Lady Gaga e prea ciudatatongue

si Inna canta mai bine:X

| Elis a răspuns:

Mie imi plac aman2
nu stiou cine e mai bunathinking
pentru mine aman2 is la felbig grin

[papa]:*

| arabela97 a răspuns:

Innalove strucklove strucklove struck