| Gabriello02 a întrebat:

Intr-o bataie grasimea e un avantaj sau un dezavantaj? Argumentati.

Răspuns Câştigător
| TashaUhm a răspuns:

Un dezavantaj ar fi faptul ca odosesti mai repede!
Avandaj.thinking hmm. nu te doare asa de tare?laughing

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Dezavantaj

| CannbalCorpse a răspuns:

Mie mi se pare un dezavantaj, deoarece obosesti mai repede, daca o sa cazi e cam... urat, am avut in un coleg cam plinut si cand a alergat pe teren a cazut pe jos si i sa despicat pielea dupa picior.

| MioaraParalescu a răspuns:

Dezavantaj categoric.

| RememberToSmile a răspuns:

Pai mai mult dezavantaj fiindca daca esti mai grasut obosesti mai repede etc.dar daca grasimea aia are si putin muschi atunci s-ar putea transforma in avantaj

| Elizabethzutzu a răspuns:

Depinde daca e putere big grin