| shteff95 a întrebat:

Prietena mea e si colega mea de banca. Cum ar trebui sa privesc acest lucru ca pe un avantaj sau dezavantaj. va rog sa argumentati

2 răspunsuri:
| Claudia1397 a răspuns:

Buna!
Din cate am inteles de la pr care au trecut prin asta, nu e tocmai un avantaj pentru ca daca mai e si geloasa sau tu esti gelos, veti avea probleme apoi! In schimb cunosc un cuplu care sunt impreuna de un an si au stat mereu in aceeasi clasa si tot odata si aceeasi banca si am inteles ca le merge bine doar ca el a trebuit sa renunte la multe prietenii din cauza geloziei pe care o are ea! Faza proasta e atunci cand va veti desparti...
Succes si sper ca ti-am fost de ajutor!:*

| lujinh0 a răspuns:

Dezavantaj din partea mea. dupa un timp apare monotonia.fiecare are nevoie de un spatiu numai al lui, cu cat va vedeti mai des si petreceti tot timpul impreuna lasand prietenii deoparte o sa ajungeti sa va urati mai tarziu.lasati-va libertate unul fata de celalalt si pastrati-va cateva clipe numai a voastre.