| anonim_4396 a întrebat:

Intr-o luna la sala pun ceva masa pe mine?

6 răspunsuri:
| Ded a răspuns:

Abia dupa o luna se vad rezultatele, dar nu foarte tare.

| adinaxD a răspuns:

Depinde cat timp petreci intr-o zi la sala...adica daca mergi numai o data pe saptamana nu se vede nimic...dar daca mergi in fiecare zi.o sa se vada ceva diferente.si depinde si de alimentatie happy

| mortallx a răspuns:

Nup,atunci doar faci definire.Nu o sa se vada ca esti "tank" dar daca lucrezi bine si ai o alimentatie buna, or sa se vada rezultate.

| mortallx a răspuns:

@CunoscStilulFutai:Ma daca nu ai experienta de ce mananci ceva? Si nu inteleg, daca nu stiti cum sta treaba dc vorbiti aiurea.Patratele se vad si intr-o zi de antrenament, a si vezi ca tu confunzi mushii cu abdomenul.Nu trebuia sa te duci in fiecare zi la sala, nu mai asculta aberatii, te duci de 4-5 zile pe saptamana.In fiecare zi faci doua grupe de muschi, dar in zilele cand te antrenezi, sa ai si o zi pauza.

| totElodia a răspuns:

Nu-i asculta pe invidiosii astia!hee hee. Varul meu e de 2 saptamani la sala, si deja au inceput sa se observe "patratelele". Daca n-ar fi varu' meu, mama-mama ce i-as face!hee hee.

| Daniiiii325 a răspuns:

Depinde de intensitatea cu care lucrezi, conteaza si alimentatia dar din punctul meu de vedere nu foarte mult.Mananca inainte cu 1 ora jumate 2 de antrenament pe saturate pentru a avea energie in timpul antrenamentului.Presupun ca stii si tu faza ca dupa antrenament muschii au nevoie de energie, energia o poti obtine prin a manca sau a bea ceva. Daca nu mananci/bei ceva dupa jumatate de ora dupa antrenament muschii se vor hrani din alte locuri ceea ce nu e bine.De aceea "oamenii de la sala" obisnuiesc sa ia dupa antrenament un baton de proteine sau un shake proteic.