| RM94 a întrebat:

Cat de mult cheltuie pe alimentatie un culturist care face sala pentru masa mulsculara intr-o luna?

4 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Depinde cat îi ajung, eu am cheltuit luna asta 4 milioane si imi ajung 2 luni și nu sunt culturist. Daca te referi la culturistii care merg la concursuri de nivel inalt din strainatate poate ajunge pana la 3000$ pe luna.

| SiLaS a răspuns:

Eu numai pe alimentatie consum 10000 lei.Nu mai zic si de suplimente ca deja e prea mult.

| crbogdan a răspuns:

Depinde de stilul de alimentatie.
aproximativ vreo 500 lei

| Seba77 a răspuns:

Cand spui alimentatie te referi doar la mancare sau si la medicamentatie daca le cumulam pentru un rezultat bun ajungem la cel putin 2500 lei cheltuieli doar pentru refacearea musculara cat si pentru cresterea ei, e un subiect foarte lung happy