| mihaicelsfant a întrebat:

Intr-o noapte dormeam linistit in camera mea, dintr-o data m-am trezit si m-am intors cu fata spre usa camerei si in stanga usii am vazut o silueta de om (barbat) negru. Nu puteam sa vad cu ce era imbracat sau ce fata avea, il vedeam doar acolo stand si uitandu-se la mine.M-am uitat la el cateva secunde, m-am intors, m-am frecat la ochi si m-am uitat iar acolo si tot acolo era (am inlemnit, nu am m-ai avut reactie ) a mai stat 2-3 secunde uitandu-se la mine si s-a ridicat 2-3 cm de la pamant si a plecat in camera alaturata repede dar nu umbland, a zburat intr-un fel dar faza mai inspaimantatoare este ca nu m-am pus sa dorm dupa aceea ca sa fiu sigur ca nu am visat. Am stat treaz pana la urmatoarea noapte. Ce parere aveti? Stie cineva ce inseamna asta?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

O fi fost taică-tău să vadă de ce nu dormi

| mihaicelsfant explică (pentru sierra1):

Nup. tata nu se ridica de pe pamant

| sierra1 a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Atunci să fi fost duhul cel sfânt?

| WaterDrop a răspuns:

Da, nu`mi vine sa cred ca l`ai vazut si tu! Am patit acelasi lucru acum o saptamana.Dar sa stii ca e de treaba, a spus ca se plictiseste si mai intra in casele oamenilor noaptea din cand in cand, sa`i priveasca cum dorm, insa fara sa`i atinga pentru ca il sperie politia.A spus insa ca nu viziteaza niciodata persoane ce muncesc.Cauta`ti si tu ceva de facut ca sa ai somn noaptea.

| Mynameis93 a răspuns:

Probabil e doar imaginația ta.

| LLuk21 a răspuns:

A fost un spirit din ida care a venit sa te viziteze sa ver ceva. Dapai vezi ca chestile astea sunt foarte periculoase si nu glumesc