| anonim_4396 a întrebat:

Intr-o zi un baiat mi-a spus ca un alt baiat(seby) ma place iar seby era acolo si eu am spus in gluma stiu iar seby zambea la mine credeti ca ma place?

5 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Daca ti-a spus asta acel baiat si el zambea probabil ca da.happy

| Criiss16 a răspuns:

Pai.cred ca da. Urmareste comportamentul lui, si atunci ai sa-ti dai seama 100% daca te place, sau daca nu.

| Creatsaaaaaaa a răspuns:

Daca ti-a spus si baitul ala eu cred ca te placehappywinking

| Danutz_8401 a răspuns:

Mijto intrebare. pai sincer s afiu.categoric ca te placewinking

| lor3 a răspuns:

Poate te place dar nu are curaj sa-ti spuna. si poate chiar el la pus pe celalalt baiat sa tio spuna.sa luam in calcul si posibilitatea asta.de obicei asa fac baietii.incearca orice k o fata sa afle k ii place de ea...deci eu zic ca te place. daca si u il placei incearca sa te apropii de el sa vezi cum reactioneaza.

bafta