| Madelinee a întrebat:

Întrebare pentru băieți. Vouă ce vă place la o fată? Fundiță la cel mai frumos răspuns :3

Pace :*

7 răspunsuri:
| LegionarulRoman a răspuns:

Mie cel mai tare imi plac ochii, parul, sufletul (si aici se include tot).

| Ceriik a răspuns:

Privirea, zimbetul, constiinta, caracteru si pe la urma ''aspectul fizic''( nu zic ULTIMUL, dar pe la urma )

| antonio30 a răspuns:

Zâmbetul ei, firea ei, sa aibă lucruri in comun cu tine, sa fie frumoasa si sa aibă încredere.

| PaulTheBoneBreaker a răspuns:

Prima impresie ti-o face aspectul fizic. Mai intai corpul, apoi fata. Important este sa ajungi sa cunosti si caracterul persoanei. In final iti dai seama ca acesta conteaza cel mai mult.

| StIlled a răspuns:

Sa aiba suflet bun!
Sa fie sincera!
Sa nu insele!
Sa sa iubeasca!
Si sa fie frumoasa!

| Dragonfly6 a răspuns (pentru StIlled):

Ce de pretentii!

| StIlled a răspuns (pentru Dragonfly6):

Fiecare cu gusturile lui!