| tweety_8071 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:Cum va dati seama dupa comportamentul unei fete daca mai este virgina sau nu? cum se comporta cele 2?:S...

7 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Simplu. Aduci cumva vorba despre sex, şi din răspunsuri poate îţi vei da seama.

| ForeignO a răspuns:

laughingMmm nu sunt baiat dar pai sa vedem...

Probabil ca o virgina nu se comporta cum se comporta o fata ''dezvirginata'' (daca m-am exprimat corect) In sensul ca probabil ca cea dezvirginata se da la baietii vorbeste despre sex, ba hiar unele se si lauda in fata unor virgine ca. ele au facut sex si multe altele... oricum fata virgina sta la locul ei si nu discuta despre aceste lucruri. Un alt ''semn'' este a fata virgina este posibil sa nu se masturbeze, in raport cu fara dezvirginat

Te pup:* Sper ca te-am ajutatbig grin

| SimpleSergio a răspuns:

Nu are retineri.cand vine vorba de sex happy... tie ti-a spus vreun baiat.ca vorbesti ca o virgina.si vrei sa afli cum si-a dat seama?laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dupa ce o fata e dezvirginata incepe sa se dezvolte foarte repede.si fetele dezvirginate injura mai mult. apropo mai esti virgina?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ultimul raspuns anonim, nu este adevarat ca fetele dezvirginate injura mai mult, soramea are 17 ani si injura zilnic si nici nu prea are prieten, rareori...

| chris_7812 a răspuns:

Pai se vede imediat. dupa mers, dupa fata, dupa vorba, dupa gesturi, dupa ce discuta. cele virgine transmit o energie ce un barbat experimentat imediat o simte.asa simt eu cel putin

| florinel1978 a răspuns:

Nu cred ca ai cum sa descoperi asa ceva pentru ca comportamentul difera de la persoana la persoana de ex fetele mai curioase intreaba si colegele si baieti in general cei pe care ii cunoaste bine. iar unele fetele pot fi dezvirginate si atunci cand vine vorba de sex se rusineaza si prefera sa nu discute despre asta.acum depinde si de tine in ce fel o cunosti.sau cel mai sigur poti afla atunci cand o sa ai primul contact sexual cu ia, pentru ca daca e virgina o s-o doara rau.