| LaraClarice a întrebat:

Dupa ce iti dai seama in comportamentul unei fete ca inca e virgina?

11 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Respinge (prin gesturi, cât şi verbal) orice subiecte sexuale. Dintr-o discuţie despre futai, poţi să îţi dai seama cam care e stadiul ei din punct de vedere sexual.

Un exemplu bun ar fi că femeile care nu au făcut niciodată sex anal, vor avea în general o părere negativă despre acest aspect: ori vor spune că li se pare îngrozitor, ori vor evita subiectul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu iti dai seama

| KamaSutra a răspuns:

Nu-ti poti da seama

| corbulalbrosu a răspuns:

S-ar putea ca lipsa starii/atitudinii de "visatoare" din comportamentul ei sa o "tradeze" ca nu mai este nestiutoare. laughing

| LaraClarice explică (pentru corbulalbrosu):

Referitor la mesajul privat, tu raspunzi intrebarilor doar pentru a primi fundita?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru LaraClarice):

Ti-am adresat respectiva intrebare deoarece consider ca orice munca efectuata de cineva in mod normal ar trebui recompensata, cel putin pentru simpla buna intentie de a da acel raspuns sau munca depusa.Ai postat zeci de intrebari, ai primit sute de raspunsuri (bune sau rele), ale caror valoare doar tu le-ai putut aprecia, insa nu ai acordat "premiul" decat in cazuri extrem de rare. Ma intrebam si eu daca chiar aproape nici una nu merita aprecierea ta. Acesta a fost rostul acelei intrebari. Daca te-a intrigat/suparat acel demers imi cer scuzele de rigoare. Bineinteles ca tu esti cea care poate aprecia atat interventia mea (acel mesaj privat) cat si modul tau de a percepe meritele cuiva. Iti doresc numai bine.Pa,pa,

| mihai69 a răspuns:

După absolut nimic.

| SkyPilot a răspuns:

Ne dam seama doar daca facem dragoste cu ea sau daca o ducem la control ginecologic.
Nu exista un comportament specific al virginelor. Ai putea sa iti faci o idee dupa faptul ca devine mai indrazneata cu baietii, mai dispusa sa intre in relatii mai deocheate, vorbeste mai deschis despre lucruri legate de sexualitate. Dar nu poti fi sigura.

| MgdDroopy a răspuns:

Nu îți dai!
Poate fi foarte dezinvoltă si să fie virgină sau timidă și liniștită și să nu mai fie de ceva vreme.
Nu poți judeca omul după aparențe.
Așa că...:-)

| BeckhamRZM a răspuns:

Fata poate să fie cum vrea, poate să schimbe la 5 minute fără ca tu să-ți dai seama. Femeia e femeie. Te face cu o privire și nici nu-ți dai seama unde te poate băga, ce senzații îți poate da. Nu o subestima.; d

| MankoBreaker a răspuns:

Da... îți poți da seama cu întrebările puse cum trebuie și la timpul potrivit.
Deși stai calmă, aproape nimeni nu știe să facă asta, sunt foarte puțin ce pot să își dea seama așa. (mă refer doar la cei CU CUnoștințe foarte bune în psihologie, oameni și mintea oamenilor)