| victoria_8973 a întrebat:

Intrebare pentru baieti. este adevarat ca voi des va uitati la picioarele unei fete. stiu ca pare stupida intrebarea... dar as vrea sa stiu

3 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

Normal ca se uita laughing Chiar si eu ma uit cand are cineva degetele de la picioare la vedere.
Am o trauma legata de chestia asta laughing cand eram mai mica am vazut niste degete fooarte urate.De atunci mereu analizez picioarele oamenilor...si mereu rad de una singura cand vad vreun picior mai funny laughing))

| Deer a răspuns:

Hmm eu cred ca da rolling on the floor [chiar daca nu-s baiat]

| AndrusKanu a răspuns:

Eu, sicer, da.