| xOneTwoThree199 a întrebat:

Intrebare,pentru baieti in special,ce va place mai mult fetele de inaltime peste 1, 70 sau fetele sub 1, 70 de exemplu eu am in jur de 1, 62 si sunt foarte curioasa in leguta cu asta.

Răspuns Câştigător
| TeckTonik997 a răspuns:

Depinde de inaltimea baiatului, daca are 1.90 ati arata cam aiurea impreuna, eu prefer fata sa fie cu 5 cm mai mica decat mine.

| xOneTwoThree199 explică (pentru TeckTonik997):

El are in jur de 1, 70

11 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Sincer, nu pot sa vad nimic dragut la o fata scunda. A fi scud e un defect.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Presupun ca zici asa doar ca esti inalta, este? laughing

| xOneTwoThree199 explică (pentru anonim_4396):

Nu,am 1,62

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar deloc, am 1, 60-1, 62, cam asa.
Dar mie nu-mi place, si recunosc asta. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Mica si a naibi laughing.

| MioaraParalescu a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Nu e un defect sa fii scund, mie personal imi plac mai mult fetele scunde decat cele inalte, sunt mai simpatice laughing

| angemon500 a răspuns:

Ma uit la aspectul fizic si bine inteles daca are creier

| Ciumpi35 a răspuns:

Avand in vedere ca am 1.80 mi-e cam indiferen. Mai mici de 1.70 nu prea merge...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ciumpi35):

Ori esti indiferent ori nu merge. ori alba ori neagra, gri nu merge laughing

| Florinx123 a răspuns:

Fetele mici de statura sunt cele mai dragute.