| Angelicas a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti big grin! Voi preferati fetele mai scunde sau mai inalte si de ce, si fara motivatia "eu sunt mic deci prefer fetele scunde sau sunt inalt deci pe cele inalte"?

Răspuns Câştigător
| drhotzu a răspuns:

Ok!
fii atenta: eu mereu am preferat fetele. indiferent daca au 1, 5 m sau 2, blonde, brunete, roscate, albe ca varul sau negre ca noaptea, cu parul tuns scurt sau lung, cu ochii verzi, caprui, negrii, sau orice alta culoare intermediara. atat timp cat o fata este ingrijita si spalata nu conteaza.
diferenta o face caracterul. pentru ca in veci nu as putea sa stau lanaga o pitipoanca bambuista, sau manelista, sau o inculta retarda cu o inteligenta ce tinde catre epsilon.

11 răspunsuri:
| GeosBIOS a răspuns:

In ce ma priveste, acest aspect nu conteaza absolut deloc. Am vazut fete finute si foarte dragute atat printre cele mai inalte cat si printre cele mai scunde.

| RAY a răspuns:

Sincer conteaza ce are in cap pe bune chiar asta conteaza cel mai mult la orice persoana fizicul -creierul ce are in el

| Ekcstsy a răspuns:

Pai pe bune... daca eu am 1.90 vrei sa ma duc dupa una care are 1.50? Sa-mi faca oral din picioare? laughing
E adevarat ca nu e un criteriu de decizie inaltimea dar ar fi mai bine sa fie una mai inaltuta. Vorba lui Geos, sunt frumoase si mai scunde si mai inalte.

| Corinnààà a răspuns (pentru Ekcstsy):

Oral la picioare rolling on the floor

| Ekcstsy a răspuns (pentru Corinnààà):

Oral din picioare. Ce ti se pare asa amuzant? Daca vine un pitic la tine nu poate sa te linga stand in picioare si neavand nevoie sa ingenuncheze? Dahhh Uite un deget. RAZI!

| Corinnààà a răspuns (pentru Ekcstsy):

Uite un deget. Hai lasă-mă. =.=

| RetardedRacoons a răspuns:

Prefer pe cele scunde pentru ca sunt frustrate si-s asa cute cand se agita si incearca sa fie luate in serios.

| Skeez a răspuns:

Ideea e sa ne potrivim cat de cat la inaltime, deci sa fie la fel de inalta ca mine sau putin mai scundawinking parerea mea

| AnaMariia24 a răspuns:

Sincer...hmm..nu cred ca conteaza asa de mult inaltimea...adica conteaza putin, daca tu ai 1, 90 nu te duci la una cu 1.50 nu? dar depinde daca va iubiti smug

| 6DuckMeJesus a răspuns (pentru AnaMariia24):

Ei da...la diferenta asta, ea o sa-l iubeasca de jos pe cand el o s-o iubeasca ca un d-zeu din ceruri

| alex076super a răspuns:

Mie nu conteza pote sa fiie ma scunda ca mine sau mai inalta cat timp (maxim 10 cm) daca este tupeista si nu timida da ca mie imi plac fetele mai tupeiste