| AleSmartGirl a întrebat:

Hey, baieti. Preferati fetele mai feminine sau pe cele mai baietoase? Argumentati.

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fetele fara feminitate nu au farmec.

| Sociopat a răspuns:

Feminitatea e sexy. Daca iti plac fetele baietoase inseamna ca inca mai esti nitel confuz sau esti foarte "baiat de cartier, ****".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai alea feminine, asta ii atrage pe baieti intotdeauna.Alea baietoase nu prea imi plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea am auzit eu baiat sa il atraga una baietoasa-

| Danişor a răspuns:

Mie imi plac femeile feminine, cred ca asta ii atrag pe baieti de obicei big grin

| AndreescuMMO a răspuns:

Mie imi plac cele feminine si rafinate, nu cele baietoase. ii sta rau unei fete sa fie baietoasa

| clickerul a răspuns:

Mie îmi place varianta de mijloc, nici prea rafinata cu fite-ncap dar nici cele care înjură toată ziua și sunt asa, mai golănitze.