| D33a98 a întrebat:

Intrebare pentru baieti. Va plac fetele mai slabute? Sau cele mai grasute?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Mie imi plac cele mai slabute... dar culmea multe dintre prietenele mele cele mai bune sunt grasute si daca fata are suflet bun si e de treaba nu mai conteaza greutateawinking

5 răspunsuri:
| RuXaaNdRRa a răspuns:

Toate, nu conteaza ca e slaba sau grasa ci mai ales daca e draguta vesela si daca are ceva in cap

| kluen a răspuns:

Intre nici nici... sa nu fie scanduri dar nici butoaie...

| Happy_8354 a răspuns:

Intrebare pentru baieti: pentru voi numa greutatea conteaza? sau conteaza s ava-ntelegi bine ca prietena voastra s ava iubeasca si s ava inteleaga? eu cred ca ar trebui sa va mai ganditi si la partea cealalta;

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ruxandro esti lezbi"))))rolling on the floor))era intrebare pentru baieti nebunatico care estilaughing)

| ark a răspuns:

Slabe. Ai vazut vreun fotomodel gras? happy