| Andrey_5599 a întrebat:

Intrebare pentru fete : Ce anume admirati la un baiat?:p

Răspuns Câştigător
| SoSo_5379 a răspuns:

Ochi si Corpul

13 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna comportamentul si un pic aspectul fizic.Trebuie sa fie un baiat manierat,mai de gasca(nici golan,dar nici momaielaughing, sa aiba un simt al umorului dezvoltat, sa ma iubeasca asa cum sunt si sa nu vrea sa ma schimbe.La aspect fizic pai ochii nu imi pasa cum sunt, la par mm eu ador brunetii, dar poate fi orice culoare deci acum ce conteaza.La comportament sa fie asa si totul e ok.Numai bine.

| Miina a răspuns:

Ochii!puppy dog eyes.

| Genuitoarea a răspuns:

Mushchii happy

| freehugs a răspuns:

Ochii si glumele bune happy

| Pitic a răspuns:

Foarte mult aspectul fizic
toate zic vai ca sa vezi ca nu conteaza cum arata sa fie sincer si nu stiu ce, da si asta dar gandeste-te
sa fie un baiat sincer, sociabil, glumet si sa fie pitic si gras sau inal si foarte slab cu cosuri pe fata si mai stiu eu ce, niemni nu sta de vorba cu el
eu una admir dantura, si unghiile daca are unghiile curate si ingrijite insemna ca si el e la fel de curat si ingrijit,
si felul in care isi aranjeaza parul, felul in care zambeste gesturile
sunt baieti care au dinti albi frumosi si au un zambet superb si wow nu ai cum sa nu observi dar nah nu toti avem dintii albi ca zapada si acei baieti prefera sa zambeasca cu gura inchisa dar pot avea si ei un zambet superb, pentru ca unii au gropite ( foarte dragut) si le pot accentua
iar unii care nu au nici dinti perfecti nici gropite trebuie sa faca in asa fel incat atunci cand zambesc sa puna accent pe ochi
adica cand zambesti trebuie sa incordezi obrazii astfel pari mai rotunjori nu stiu si intr-un fel creeaza o presiune asupra ochilor si cel ce il priveste nu se mai uita la zambetul lui se uita la ochii lui.
te duci la oglinda si iti exersezi zambetul.
fiecare fata are gusturile ei dar iti zic un secret cat de urat cat de frumos cat de dragut ar parea cineva la prima vedere dupa ce il cunosti mai bine si schimbi cateva vorbe cu presona respectiva iti schimbi complet parerea.
de foarte multe ori am fost atrasa de baieti de care la prima vedere nu mi-au placut din punct de vedere fizic dar dupa ce i-am cunoscut si dp ce am vazut cum gandesc au inceput sa straluceaca in ochii mei.

| Pitic a răspuns:

Tu ce admiri la fete?

| Satan13 a răspuns:

Sunt doar 2 lucruri pe care le admir la un baiat, adica corpu' si comportamentu'. tongue

| KriSt3n a răspuns:

Ochii =p~ si parul` love struck dar si cat de sociabil este, daaca e glumet. daca se poarta frumos cu fetele.

| RedLove a răspuns:

Iti zic ce admir eu intr-un sungur cuvant : ochi:X

| Cubulets a răspuns:

Sa se compoarte frumos cu mine si sa ma respecte. Asta iubesc cel mai mult.

| Brolly a răspuns:

Ca sa iti dau asa un sfat de la barbat la barbat.
Sa stii ca nu are rost sa pui intrebarea asta... De ce?
Pentru ca poti intreba 1000 de femei intrebarea asta si cu siguranta o sa primesti 1000 de raspunsuri diferite!

| Andrey_5599 explică:

Eu... corpul, ochii, cum se imbraca... big grin

| AndreeaLivia a răspuns:

Aspectul fizic conteaza cel mai mult. Dar de multe ori baietii frumosi, cu bani, masini sunt cei care mint si inseala cel mai mult, Nu stiu cat ai putea rezista langa un asemenea baiat, oricat de frumos ar fi daca te minte si te inseala de cate ori are ocazia. Sunt si baieti draguti si cuminti, dar majoritatea baietilor...isi bat joc de fete.(din nefericire)