| Sides2013 a întrebat:

Intrebare pentru fete : Ce anume admirati la un baiat? Sincer...

Raspuns detaliat >-- Funda

Răspuns Câştigător
| bambi12313 a răspuns:

Bunatatea sufletului sau felul in care se comporta cu mine grija lui privirea lui zambetul faptul ca el chiar vrea ca eu sa fiu fericita faptul ca el si-ar da si viata pentru mine faptul ca ma iubeste frumusetea sa sa fiu sincera nu ma intereseaza ca-i roman sau rrom ca-i bogat sau sarac astea sunt lucruri care nu conteaza conteaza sa fii fericita langa un baiat sa te simti protejata si iubita averea se face muncind nu asteptand sa se iveasca o ocazie buna si sa te casatoresti din interes sau na sa ai o relatie din interes atunci nu vei fi niciodata fericita

11 răspunsuri:
| IubesteEa a răspuns:

Bunatatea,comportamentul fata de mine sau de alte fete,sinceritatea,amuzamentul,curajul, ochii:X, tandretea tot ce e mai frumos pe lumea asta este sa iubesti si sa fi iubit funda?

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Admiram ceea ce ne da` mai tarziu peste cap. Ochii, sarutul, zambetu.comportamentu.si.dupa ii uram pentru ca ne au facut sa suferim.

| vεηiη a răspuns:

Fidelitatea.
Pot spune ca e faptul pe care il apreciez cel mai mult.

| Anhi a răspuns:

1. sa fie dragut- asta e cel mai important
2. sa aiba simtul umorului- si asta e important, nu atunci cand spui o gluma sa se uite ca curca-n lemne
3. sa fie norma(nu cocalar...si chestii de genu)
4. sa fie de gasca
5. sa fie de treaba- adica sa vorbeasca cu toata, lumea sa rada, sa nu fie timid...
6. sa nu fie misogin- am mai intalnit baieti care atunci cand trec pe langa o fata se feresc si nu o ating si ...crede-ma exista specimene de astea laughing
7. sa aiba ochi frumosi- aste nu e chiar atat de important are un rol mai mic dar... treuie sa aiba si ochi frumosi, eu prefer ochii albastri dar atunci cand e sa-ti placa iti place chiar daca sunt albastri sau nuhee hee
8. sa stie sa sarute- adica vreau sa ma faca sa ma simt cat mai bine cand ma saruta, nu vreau sa imi doresc sa se termine cat mai repede
9.sa nu fie aerian - adica imi place un baiat cu picioarele pe pamant, sa stie ce vrea
10. sa stie sa iubeasca- sa stie sa pretuiasca ceea ce are langa el, de obicei abia dupa ce il pierzi iti dai seama ce ai avut langa tine
si cam atat... happy

| BlackR0se a răspuns:

Personalitatea,nu accept pe cineva care se comporta neadecvat, sunt sigura ca nimeni nu o face tongue
Hmm, inteligenta...si putin si aspectul fizic big grin

| ApofissPapaya a răspuns:

Buna, la un baiat ii pot aprecia sinceritatea, depinde de persoana, sa fie sociabila, dar nu sa vorbeasca intruna ca nu as putea suporta. Mi-ar placea sa aiba momente de timiditate, in care iti da senzatia de mister, te provoaca sa il cunosti.Nu imi plac cei care se baga in seama, vorbesc mult, sunt nesimtiti, urla dupa tine pe strada. Un baiat trebuie sa stie sa se comporte cu o fata, sa o ajute in momente grele, deseori, daca fata are o parere si parerea e gresita, baiatul ar trebui sa ii dea dreptate, sa o consoleze. Nu admir pe cei care ma iau cu cele mai slabe texte luate de pe net sau de la coltul strazii...numai bine!happy

| Taliii a răspuns:

Ochii. love struck

| 2adelina2 a răspuns:

Ceea ce este esential : atitudinea, fizicul cum se comporta cu cei din jur, multe alte lucruri...winking

| L1Laviii a răspuns:

Sincera sa fiu esteticu big grin pot zice ca si renumele si sa fie fidel.
Pt mine daca un barbat este fidel si frumos este perfect.
Scz asta e parerea mea big grin

| deiutza2129 a răspuns:

Funduuuu` love struck laughing si ochii love struck si guritza love struck, asta asa ca aspect fizic. Aaaa... si zambetul! Pe mine, cu un zambet poate sa ma dea pe spate! Sau si privirea... love struck
Dar si personalitatea, trebuie sa aiba acel ceva, care ne iau mintile.
Ce ne-am face noi fara barbati?! love struck laughing Asa cum sunt ei si cate ne fac, dar ii iubim.

| deiutza2129 a răspuns:

Funduuuu` love struck laughing si ochii love struck si gurita love struck, asta asa ca aspect fizic. Aaaa... si zambetul! Pe mine, cu un zambet poate sa ma dea pe spate! Sau si privirea... love struck
Dar si personalitatea, trebuie sa aiba acel ceva, care ne iau mintile.
Ce ne-am face noi fara barbati?! love struck laughing Asa cum sunt ei si cate ne fac, dar ii iubim.