| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete : Ce fac daca imi place de fratele celei mai bune prietene? Faza e ca mi-e cam jena sa-i spun,adica,totusi...e cea mai buna prietena,noi ne spunem totul,si cum sa-i spun ca-mi place de fratele ei? Ce sa fac? :
a)Sa-i spun adevarul si ce-o fi o fi.
b)Sa caut pe altcineva,oricum, la mine relatiile nu sunt de lunga durata.

3 răspunsuri:
| FashionCellia a răspuns:

Sa-i spui prietenei tale, macar nu o sa apra certuri pentru el

| Babyralu99 a răspuns:

Sfatul meu este sa ii spui prietenei tale. Asa nu afla de la altcineva si cine stie in ce circumstante. happy

| Luiza_Dragan_1998 a răspuns:

Depinde,fratele prietenei tale ai place de tine? daca ai place ar fi bine sa.i spui si ei pentru ca la un moment dat ia va afla si nu va iesi bine.eu am avut o problema de acest gen, eu am avut o relatie cu fratele colegei mele de clasa si ia pana la urma a aflat.cand ma duceam pe la ia fratele ei imi facea cu ochiu sa chesti din astea.Iar eu si in ora actuala mai vorbesc cu ea.Dar s-a suparat pentru ca nu i.am spus.ia mi-a zis ca daca ai ziceam imi facea ia lipeala cu fracsu