| paulyca13 a întrebat:

Intrebare pentru fetehappy ce freza v-ar place mai mult la un baiat? cu bretonul pe o parte sau cu parul ridicat in sus (gen Justin Bieber) happy

5 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Niciunabig grin

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,dupa parerea mea, conteaza si aspectul fizic al baiatului.Eu prefer bretonul pe o parte[cu conditia sa ii stea bine baiatului respectiv]. Stii si tu, sunt baieti carora le sta bine cu o freza gen cea a lui J.B insa pe Justin B. nu mi l-as imagina cu bretonul pe o parte.Nu stiu cum i-ar sta, insa freza pe care o are acum e mai... buna pentru elhappy.Si cand avem prieteni, ar trebui sa le dam sfaturi in leguta cu freza pe care o au, hainele pe care le poarta etc.Doar din cauza asta suntem noi,fetele nu? Eu zic ca nu s-ar supara vreun baiat daca i-ai spune"vezi ca nu imi place cum te-ai tuns, asteapta sa iti creasca parul si tunde-te in alt fel".Si baietii ne dau noua sfaturi, insa ale lor sunt mai rautacioase gen"uauu, ce te-ai ingrasat, mai slabeste si tu 3 kg"laughingDar asa functioneaza toata treaba asta,ne dam sfaturi recioproc,chiar daca le urmam apoi sau nu. Poate ca baiatului respectiv ii place noua lui tunsoare si nu vrea sa se tunda cum ii spui tu insa este un fel de"obligatie" sau mai bine zis nevoie,fiindca noi fetele, atunci cand avem ceva de zis in privinta cuiva sau a vreunui lucru mai greu ne abtinemhappy. Deci, eu raman la bretonul pe o parte, iar daca tipul mai este si brunet si cu ochii verzi, it's PERFECT.Dar asta nu inseamna ca baietii cu o freza ca a lui Justin Bieber sau ceva asemanator nu sunt draguti.Depinde de fiecare, de fizionomia fiecaruia etc.Toate se imbina fiindca au importanta lor.Bye!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jb are suspensor...nu stiu cum va place un baiat impotent... face de ras sexul masculin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-ar plăcea pletele.

| Mada_Mays_1994 a răspuns:

E mai misto ca Justinwinking