| cartoful21 a întrebat:

Intrebare pentru fete happy. Sunt baiat, si am o freza funky (Parul indreptat, cu breton dat intr-o parte si sus putin ridicat asa funkybig grin.-?). mai rar intalnita thinking dar eu consider ca imi sta bine si ma caracterizeazahappy si as dori sa intreb fetele de pe acest site ce parere au despre acei baieti.cu astfel de frizuri. As dori o parere sincera.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foare fain!love struck Superr, sa nu te iei dupa AIA care zic ca arati ca un gay(poponar rolling eyes )chatterbox, mie chiar mi se pare ca le da un aspect ingrijit (baietilor cu astfel de frizuri) is mai specialelove struck, decat vesinecele freze cu 3 kg de gel 'tuflit' in cap!happy

28 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu conteaza parerea celorlalti. Daca tu te simti bine asa, asta conteaza. Odata ce lumea vede ca pe tine nu te intereseaza parerea lor si nu te schimbi pentru ca asa vor ei o sa se obisnuiasca cu asta si chiar o sa te aprecieze.

| Bia:X a răspuns:

Mie chiar imi plac:X

| d33a a răspuns:

Sunt super baietii cu freze funky. :X:X

| GeO_2554 a răspuns:

Imi plac baieti cu astfel de frizuri.
Ca nu e ceva simplu.winking
Si daca iti sta bine. e perfect

| BaddieBae a răspuns:

Iubesc baietii cu genul asta de frizurikisssi asta iti da un aspect
1.modern
2.ingrijit
3.superb

| panterutza a răspuns:

Sunt frumosi cei cu parul aranjat asa.Asta le arata fetelor cat de mult i intereseaza pe baieti sa arate bine curti si aranjati.lA UNELE FETE LE PLACE.Si mie imi place...love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza freza...conteaza persoana in primul rand, si daca e sa te placa o fata te place si "cu" si "fara" freza funky

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu happy parul aranjat astfel poate arata chiar foarte bine din punctul meu de vedere. Dar dupa descriile tale nu ne putem da seama cat de bine te caracterizeaza aceasta frizura.Eu nu mi-as putea spune parerea decat in cazul in care te-as vedea big grin Cel mai bine ar fi sa iei in considerare opiniile prietenilor tai happy iar daca tu crezi ca iti sta bine, atunci asa e!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place userul tauwinking. app... legat de freza Funky e super tare, si eu am freze funky.tongue e tare.si vb fetelor de mai jos esti mai ingrijit mai moderd si iesi in evidentza tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu te poti suporta asa e bine. si mie imi spun fetele ca imi sta bine cu gel, dar imi cade parul si mi se pare cam copilaresc, ca sa nu zic cocalaresc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragutzi, si daca mai au si piercing, le arata fetelor frumusetea lor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fzic ca ar fi fth`tale.

st MUmoshi baieti FUnky. dar pe unii
frezele ii fac:-J.

ca asa.ar di vaiI d moortsiI lor.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea de frizer de asa ceva si electro dancer si frezat scurteaza bretonuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ador baietii cu freza funky love struck:Xlove struck si daca iti sta bine :X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ...nai cum sa explici o astfel de freza.tongue e cool. e mistoo e tare frate deci by funkywinkingramai asawinking:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt super cool! Mie imi plac!love strucklove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte misto.asa este la moda.bravobig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prost oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ff binewinking...mai ales daca ti-l fki cu placalove struck
si eu am parul marehee hee ca si tinebig hug
si mi-l fk cu placa si sunt funky boy laughing.
; x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie îmi plac astfel de frezuri!,, ai un rs sincer din partea mea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac la nebunie baieti asa:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ff tare mie chiar imi place mult...

in general imi plac baieti cu parul aranjat...

sh celorlante fete la fel

| Alinutza_9996 a răspuns:

Arata f bine!big grin La mine la bloc sunt f multi baieti cu acest fel de frizuri love struck. Sunt si rockeri printre ei kiss love struck si le sta f f f f fain love struck

| tya_5588 a răspuns:

Deci sunt atat de misto baietii cu aceste frizuri...cred ca sunt cei mai faini

| DeDe_2416 a răspuns:

De pinde daca u zici ca arati cool inseamna ca esti si dragut ti'neo tot asa uite giugiulina_giugiulina ydul meu

| TyNa96 a răspuns:

Foarte tare frezaa.Imi plac mult baieti cu parul asa cum ai descris uh. Dar nu Te lUa Dupa ceilalti care spunk esti ca un gay, daca tie iti place nu coneaza parerea altuia!

| TyNa96 a răspuns:

Foarte tare freza.Imi plac mult baieti care au parul asa. Dar sa nu te iei dupa toti ratati care iti zic ca arati ca un gay, daca tie iti place nu coneaza parereaaltuia!

| RAWR! a răspuns:

îmi place părul făcut cu placa. Şi da e faină frizura.