| Boy a întrebat:

Intrebare pentru. fete:ce va atrace cel mai mult la un baiat.

DAU Fundita pentru. cel mai detaliat raspuns (si bun)winkingwinking

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Pai, sa fie inaltbig grin, sa aiba simtul umorului, sa fie inteligent, sa ma respecte, sa-mi vorbeasca frumos, si sa imi dea atentiebig grin cam atat fundita te rogbatting eyelashes

7 răspunsuri:
| maryy a răspuns:

Eu nu sunt asa de pretentioasa la aspectul fizic, insa ar fi ok dar ar arata bine.(inalt, slabut, brunet, ochi verzi\caprui.etc). Mai mult ma intereseaza cum se comporta, adica nu numai cu mine dar si cu persoanele din jurul lui si sa aiba cei 7 ani de acasa.Sa nu fie un 'smecher' cum se cred alti baieti.Deci daca ar arata ok si s-ar si comporta foarte frumos acel baiat ar avea noroc la fete.

| Bessame a răspuns:

Daca e sa privim logic si dintr-un pct de vedere diferit al vietii Primul lucru e sa fie cu, capul pe umeri! Si asta zic pentru ca greu ff greuu e cinevaa! Si cand zic cu capul umeri... e din toate punct de vedere! Intelegator! Simt al umorului! Si restul se completeaza reciproc!

| Rioko a răspuns:

2 lucruri [poate pentru altii nu sunt asa de importante] :
1. parul
2. starea de spirit (si aici intra si comportamentul)

| 21Ada a răspuns:

Sa aiba un comportament frumos, sa fie amuzant si sa aiba tresaturi dragute ale fetei.

| Boy explică:

Pentru Adriannna ce inseamna parul detalii...

| Maiia69 a răspuns:

Pai in primul rand conteaza sa arate bine big grin sa aiba simtu umorului, sa ma faca mereu sa rad day dreaming si nu un ultimul rand ochii si buzele love struck

:*

| Ioana4you a răspuns:

Pai, sa fie respectuos, sa aiba cei 7 ani de acasa, sa fie vorbaret, sa miroasa tot timpul bine si sa fie inaltbig grin