| pitbull93 a întrebat:

Intrebare pentru fete. De ce nu mergeti niciodata singure la baie si mergeti cate 2 3?

Răspuns Câştigător
| pufoshel a răspuns:

Ca sa-i tina celeilalte usa la baie, atunci cand una se macheaza cealalta sa-i spuna parerea si sa-i dea sfaturi despre cele mai bune produse cosmetice sau pur si simplu cat una e pe wc vb cu cealalta.eu una intotdeauna merg cu o colega doar pentru simplul fapt ca vreau sa-mi tina usa doarece avem o baie comuna cu baietii si niciodata nu-ti dai seama care cabina e a baietilor si care e cea a fetelor

2 răspunsuri:
| criss99991011 a răspuns:

Sa nu ne fie uratlaughingsi sa avem cu cine vorbi