| iuLyNes a întrebat:

Întrebare : De ce femeile nu merg niciodată singure la baie?

9 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Cine te-a pacalit?

| レクス a răspuns:

Să se ţină una pe alta. -_-

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mituri

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai, c-o stiu p-asta, e din Harry Potter...Pai Hermione Granger a fost atacata de un cioclop, alta (nu mai stiu cum o chema) a fost otravita, iar in viata reala se intampla lucruri bizare acolo

| persseuss a răspuns:

Mai stau de taina, de obicei ca sunt fete si e mai sigur sa te duci in grup decat singura, au si ele ca fetele, nevoi mai un ruj, machiaj etc.

| Glumet a răspuns:

Pentru ca nu stiu sa ajunga laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Glumet):

Te-ai certat cumva cu amanta?

| ღBelieveInHopeღ a răspuns:

Pai atunci cu cine mai discuta despre partenerul lor oribil?