| soare_1895 a întrebat:

Intrebare pentru fete
Deci in august o sa plec la mare
Si am facut calculul si o sa imi vina CM tocmai atuncicrying
Eu sunt innebunita sa stau toata ziua in apa, sa innot
SI anul asta nu o sa prind decat o zi de innot
Ob-urile nu le suport, deci nu-mi ziceti de ele
Pot sa iau ceva sa imi intarzie cateva zile? Ca o sa imi fie naspa ca ai mei sa se duca pe plaja si eu sa raman in camera.Pentru ca daca mas duce pe plaja, in sutienul de la costumul de baie si in pantaloni si as sta la plaja nu as putea sa ii vad pe ceilalti in apa, cred ca as plange de ciudasad
Am auzit de vitamina K

2 răspunsuri:
| ladygaga_9914 a răspuns:

Sunt anumite medicamente care intarzie menstr. cu o saptamana. intreaba la farmacie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are cum sa-ti intarzie...nu ai cum sa iei alte vitamine ca sa iti intarzie... poate o sa-ti vina atunci cand te intorci de la mare