| CataaaaLinaaa a întrebat:

Buna :*

Am nevoie de ajutor.
Pe 4 iulie plec la mare cu prietenii, dar am burtica si mi-e frica sa stau in costumul de baie pe plaja. Cum sa fac sa scap de burtica?

Răspuns Câştigător
| myiau a răspuns:

Tine dieta bogata in proteine(carne fiarta sau la grata) cu salata. si pentru intarire fa abdomene dimineata pe stomacul gol. si ceaiul negru ajuta dar ai grija la cantitati

| CataaaaLinaaa explică (pentru myiau):

Mersi, dar am uitat sa mentionez ca am 13 ani si nu cred ca e atat de recomandat ceaiul negru. Multumesc din nou :*

6 răspunsuri:
| myiau a răspuns:

Atunci incearca o cana de ceai verde, dar nu mai mult. poti sa o amesteci cu ceai de fructe sau alte arome pentru un gust mai bun

| myiau a răspuns:

Si tu esti vazuta asa cum te simti. deci SIMTE.TE FRUMOASA

| CataaaaLinaaa explică (pentru myiau):

Multumesc enorm de mult. Asa o sa fac :*

| Danutul22 a răspuns:

Ai burtica sau burtica ''mai mare''? Ca cineva sa poata da un sfat explicit are nevoie de detalii

| Zlatann_Dorik_1972 a răspuns:

INLOCUESTE dejunul obisnuit
cu cereale cu lapte
si sigur vei scapa de burtica
garantat