| DelphhiN a întrebat:

Intrebare pentru fetebig grinubitele...cum va arata unghiile? de obicei cu ce oja va dati? ce coloare? in searade inviere cum vi le faceti? cum va machiati? cum va imbracati.mersi pentru sfaturi.:*:*:*:*

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Adevarul e ca totusi ma duc la Biserica nu altundeva.
Cum arata acum? Ca naiba...mi s-au rupt vreo 3 dupa asa zisele pregatiri de Paste.
Mi le fac mai incolo putin, pe roz cred sau cu lac si carmin nu stiu.De obicei nu am o culoare stabilita, depinde de dispozitie.Le am cu lac sau ceva deschis in general.
Machiaj... putin rimel si luciu de buze, nimic mai mult.
blugi+un fel de camasa+balerini+o hainuta

| flower_3416 a răspuns:

Buna,de obicei folosesc culori cum ar fi argintiu, negru, albastru ...dela Loreal Paris, Oriflame, Aden Cosmetics.In seara de inviere am unghiile un incolor cu niste sclipici albastru si o tinuta decentahappy (nu de cluburi sau de astea) un costumas ar fi o alegere bunabig grin De machiata un machiaj cat mai natural deoarece la biserica astfel se cuvine a merge la Inviere. Sper ca ti-am fost de folos

| HelloKitty_9637 a răspuns:

Doamne...te duci la biserica sau la discoteca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invierea Domnului =/= mancare, bautura si dezmatare.
E o seara oarecum Sfanta, nu noaptea de revelion.