| Ĺöļļy_8212 a întrebat:

Intrebare pentru fete! voi in ce parte aveti bretonul? funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dreapta pentru ca mi-am bagat peria rotunda in par si nu am putut sa o scot si mi-am taiat bretonul laughing si trebuie sa il tin in partea dreapta sa nu se vada.laughing

funda?

10 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

In dreapta, dar am si 2 suvite mici in cealalta tarte, pentru aspect

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pe partea stanga. happy

| Vizitiul a răspuns:

In zona inghinala, zise androgin...

| maryy a răspuns:

Pe juamtatea fetei, pe partea stanga.

| Anita20Peace a răspuns:

Pe partea stangahappy

| melyyy a răspuns:

Partea stanga big grin
si as avea si eu o intrebare...dc te intereseaza acest aspect?

| Diana1172 a răspuns:

Pe partea dreaptabig grin

| Mykidutza a răspuns:

Pe dreapta

| Gaby4u a răspuns:

Stanga... dar depinde de cum ii place orikui...:*

| Ĺöļļy_8212 explică:

Multumesc pentru rasp...io am bretonul in partea dreapta...dar am vazut foarte multe pers care au p partea stanga sh vroiam si eu s stiu cum aveti voilaughing